06.jpg

Zajímavosti

wvef.org
спасибо ivideosoft.com

Zlatý partner našeho týmu Budweiser Budvar spustil v dubnu letošního roku novou kampaň. Hlavní myšlenka je obsažena ve sloganu „Ne z nás dělá to, čím jsme“ a vychází z potřeby říct „ne“ v době, kdy jsou lidé tlačeni do bezvýhradného souhlasu.

Zmíněné hodnoty jsou v přímém spojení se značkou Budweiser Budvar, která se po celou svou působnost na trhu snaží říkat NE všemu, co by ohrozilo kvalitu jejího piva.

 

První fáze kampaně je postavena na autentických příbězích českých osobností, které se ve svém životě nebály říct rozhodující ne – herec Jan Tříska a dvojnásobný olympijský medailista Lukáš Pollert. První z nich se rozhodl říci NE komunistické cenzuře, druhý odmítl být doživotním zasloužilým sportovcem, prodal své medaile a stal se lékařem.

Jsme moc potěšeni, že se mezi takovými osobnostmi objevil také příběh Aleše Lopraise. Aleš řekl NE bezstarostnému zázemí velkého týmu, ve kterém by byl "jen" řidičem. Místo toho raději pracuje se svým vlastním týmem, se svými přáteli a svojí cestou, i když za cenu maximálního pracovního nasazení. Budvar sledoval i působení posádky na Silk Way 2013, kde jej utvrdila v tom, že opravdu umí říct NE i za cenu nepříjemností – kluci se nevzdali a i přes nulovou šanci na dobré umístění kvůli defektu dokončili závod pro své fanoušky.

Aleš se proto 22.8. zúčastnil v areálu pivovaru Budějovický Budvar milé akce. Fotky ze speciálního setkání s hospodskými a vítězi soutěže "I malé ne je výhra" si můžete prohlédnout ZDE. Kromě prohlídky pivovaru s vrchním sládkem se lidé potkali s bratry Smržovými, dalšími sportovci podporovanými Budvarem za jejich odvahu říkat ve své kariéře NE. Bylo to opravdu příjemné odpoledne.

Tečky páteční noci

Pana Karla Lopraise a jeho synovce Aleše můžete dnes v pátek 13.9.2013 sledovat v živém vysílání nového pořadu Tečka páteční noci na ČT Art. Od pátku 22:50 do soboty 0:50 hodin budou společně s Lenkou a Lenny Filipovými, Jaroslavem a Julií Svěcenými hosty pořadu, který moderuje Lenny Trčková a režíruje Adam Rezek.

Srdečně Vás ke sledování všeho zajímavého a inspirujícího zveme za celý InstaForex Loprais Team!

Ing. Lucie Houthoofdtová

PR manažerka týmu

Magazín Racing Life

Jezdci a týmy

 

 
 

 

 

 

Partneři

Návštěvníci
117
Články
2440
Odkazy
39
Počet zobrazených článků
3837900
Dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkem
1234
2007
3241
27055
75031
3480151

Vaše IP: 54.90.217.44
Server : 2018-01-16 20:33:44

Back to Top