wvef.org
спасибо ivideosoft.com

Po dakarském adrenalinu přišla i v případě Martina Kolomého přece jen méně dramatická česká realita. „Všichni mi přejí a pevně doufají, že mě uvidí na startu příštího Dakaru, protože beduín by nám slušel,“ říká se smíchem. Bruntálský jezdec, který letos okusil slastný pocit vítěze dakarské etapy, se nachází ve stádiu dakarských dozvuků a plánování nové sezóny. „Mám výhodu v tom, že se s managementem Tatra Buggyra Racing shodujeme ve všech prioritách a máme jasno o tom, jak dál. Takže nezničitelné základy jsou položeny, teď řešíme detaily,“ vysvětluje Martin, který v loňské sezóně slavil mimo jiné také vítězství v čínském truckovém šampionátu. „Nevím, jestli budu letos v Číně startovat, přece jen se jedná o podstatný zásah do přípravy. Nicméně pokud vedení rozhodne o mém nasazení, boje na dvou frontách se určitě nebojím.“

Zatímco start na Silk Way Rally je stále ve stádiu řešení, účast na několika podnicích mistrovství světa v cross country je víceméně hotovou věcí. „Silk Way Rally zní lákavě, na druhé straně souhlasím s Honzou Kalivodou v tom, že jednoznačnou prioritou je Dakar a vzhledem k renomé týmu si nemůžeme dovolit pojmout takovou soutěž jako testovací závod. Potřebujeme ale především testovat.“ Martin pak zároveň potvrdil, že na příštím ročníku Dakaru bude startovat s vozem Tatra – Phoenix, nicméně první závody absolvuje na osvědčeném stroji Fat Boy. „Máme spoustu dat, s novým vozem není proto kam spěchat.

Zdroj: http://www.buggyra.com/

Magazín Racing Life

Jezdci a týmy

Partneři

Návštěvníci
114
Články
2440
Odkazy
39
Počet zobrazených článků
3783929