05.jpg

wvef.org
спасибо ivideosoft.com

Dakar 2015 je za námi. KM Racing ukázal, že je zkušeným týmem, který na bodování v nejtěžším vytrvalostním závodě na světě má. „Teď plánujeme účast v dalších závodech, stavíme nový kamion a připravujeme akce pro fanoušky. S věrnostním programem iBOD jsme připravili projekt Todokazeme.cz, který našim příznivcům umožní podpořit nás při přípravách a během Dakaru 2016. Naši fanoušci a podporovatelé se stanou členy našeho týmu a společně si užijeme celý rok, který nás od dalšího Dakaru dělí," vzkazuje Martin Macík ml.

 Tým KM Racing už má jasnou představu o budoucnosti. Čeká ho rok nabitý zážitky, adrenalinem a poctivou přípravou na Dakar 2016. „Už nyní se staví nový kamion a nikoho asi nepřekvapí, že to bude opět Liaz," prozrazuje Martin Macík mladší.

Vše začne už v únoru setkáním s fanoušky v Čechách i na Moravě. Příznivci trucků budou mít šanci zažít, jak naživo vypadá jízda kamionem v rychlosti 150 km/hodinu, promluvit si se závodníky a nakouknout do zákulisí tréninkové přípravy na off-roadové závody. V březnu bude KM Racing k vidění na mezinárodním veletrhu Motocykl, který bude probíhat na pražském Výstavišti. Na přelomu dubna a května se všichni partneři a příznivci sejdou na akci Sedlčanská kotlina, aby si vyzkoušeli „Dakar nanečisto". Ti odvážnější budou mít šanci zúčastnit se s celým týmem KM Racing také tréninku a testování vozů v tuniském kempu Ksar Ghilane. Právě tato oblast nabízí pouště podobné těm, které musí závodníci projet během Rallye Dakar.

A pak už přijdou na řadu opravdové závody. V červenci připravenost posádky i techniky prověří tradiční Baja Spain, v srpnu naváže Baja Hungaria. V říjnu se KM Racing rozjede také na Rally Oil Lybia Maroko. Všechna plánovaná dobrodružství s týmem KM Racing budou sdílet také jejich fanoušci prostřednictvím projektu Todokazeme.cz.

Todokazeme.cz

Portál veřejného sponzoringu a podpory Todokazeme.cz spustil iBOD, program zákaznických výhod. Cílem projektu je nabídnout široké veřejnosti možnost podílet se na úspěchu sportovců nebo podporovat nadační a další bohulibé projekty. Stačí sbírat ibody, kterými pak prostřednictvím portálu můžete podpořit svého sportovce. V první fázi projekt představí tři sportovce – bojovníky: dakarského pilota kamionu Martina Macíka, hráče badmintonu Petra Koukala a thaiboxera Lukáše Dvořáka. Právě na jejich přípravu budou nasbírané ibody směřovat.

Snahou nás všech tak bude pomoci Macíkovi, Koukalovi a Dvořákovi překonat překážky, které stojí v cestě splnění jejich sportovních snů. Od konce ledna začneme podporovat Martina Macíka v přípravě na Dakar 2016, Petra Koukala v přípravách na LOH 2016 v Rio de Janeiru a Lukáše Dvořáka v realizaci speciálního soustředění v Nizozemí, díky němuž bude blíže účasti na MS v Muay-Thai. Spojme síly a věřme, že todokazeme.cz.

 

 

Zdroj: http://www.kmracing.cz/

Magazín Racing Life

Jezdci a týmy

 

 
 

 

 

 

Partneři

Návštěvníci
117
Články
2440
Odkazy
39
Počet zobrazených článků
3838979
Dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkem
745
1951
6181
29995
75031
3483091

Vaše IP: 54.226.41.91
Server : 2018-01-18 05:16:45

Back to Top