06.jpg

wvef.org
спасибо ivideosoft.com

Část TATRA Buggyra Racing týmu přistála v pondělí po druhé hodině odpolední na letišti Václava Havla v Praze. Na všech byla znát zjevná únava nejen z Dakaru, ale také z dlouhé cesty. „Konečně jsme tady!" volal po přistání Kolomý.

 

Část týmu musela ještě zůstat v Buenos Aires, kde v pondělí odevzdala techniku k nalodění na zaoceánskou loď. Fat Boy dorazí do francouzského Le Havre ve druhé polovině února a kluci přiletí do Prahy v úterý.
 

„Konečně jsme tady! Ta cesta byla únavná. Už se moc těším domu na svoji postel, sprchu, ale také rodinu. Skoro tři týdny jsme byli pryč a bylo to hodně dlouhé a náročné,“ uvedl v příletové hale pražského letiště Martin Kolomý s nímž se ztotožnili všichni členové české stáje.
 
V hotelu Marriott Courtyard pak proběhla přátelská beseda s novináři, kteří napjatě poslouchali první historky posádky Fat Boye. Ke slovu se dostal také David Vršecký, který s Martinem Kolomým konzultoval nastavení dakarského speciálu. „Musím říci, že za těch čtrnáct dnů jsem nasbíral tolik zážitků, že si vlastně na žádný už nepamatuji,“ řekl se smíchem dvojnásobný mistr Evropy šampionátu tahačů.
 
„S výsledkem jsme maximálně spokojení. Když vezmu, v jaké konkurenci se jelo a že v první dvacítce jsme jediní, kdo startoval s jedním vozem, je to prostě úspěch. Vždyť i Iveco si na Kamazech vylámalo zuby,“ hodnotil s odstupem výkon posádky Martina Kolomého manažer týmu Jan Kalivoda.
 
 
Autor: Milan Bydžovský
Zdroj: http://www.buggyra.com/

Magazín Racing Life

Jezdci a týmy

 

 
 

 

 

 

Partneři

Návštěvníci
117
Články
2440
Odkazy
39
Počet zobrazených článků
3838981
Dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkem
747
1951
6183
29997
75031
3483093

Vaše IP: 54.226.41.91
Server : 2018-01-18 05:16:54

Back to Top