03.jpg

wvef.org
спасибо ivideosoft.com

Tatra Team / další fota Připravuji fotografie všech adeptů na stupně vítězů v kategorii kamionů z 35 km erzet v Chateau-Lastors. Samotné výsledky z této etapy nic neznamenají. Bylo, ale zajímavé pozorovat chování vozidel v terénu, hlavně tlumení. Nejsledovanější kamion De Rooye DAF má tlumení o poznání měkší než TATRY, KAMAZY a HINO. Styl jízdy startovních čísel 401 a 403 Mercedesů Unimog byl opravdu razantí a alespoň z počatku na hranici možností vozidel i řidičů. 1. a 3. místo to potvrzuje.

Větší foto Větší foto Větší foto Větší foto Větší foto Větší foto Větší foto Větší foto Větší foto Větší foto Větší foto Větší foto

Pro vstup do všech úrovní fotogalerie se registrujte.

Fotogalerie

Číslo 415 Petera Johanna Reifa MAN je pro nás největším tajemstvím. Je to technicky velice dobře zpracované vozidlo tvářící se jako asistenční, přičemž pootevřenými dveřmi korby jsme zjistili, že je úplně prázdná. Jednoznačně jede jako ostrý vůz s ambicemi na vítězství. TATRA 408 Karla Lopraise klidnou a pohodovou jízdou dosáhla slušného času. Po prohlídce po rychlostní zkoušce šéf mechanik Bedřich Sklenovský potvrdil skvělý stav vozidla zvednutým palcem pravé ruky a oslovením druhého mechanika: „ O.K.“ Při psaní těchto řádek v 11 : 35 telefonoval Karel Loprais, že Tchaguin za ním přišel s informací o zrušení dnešní erzety u Madridu, což je dobrá zpráva, protože znamená zároveň dřívější příjezd do Rabatu a víc času na přípravu.

Perlička: Ivo Kaštan a jeho manželka Věra, novinářští účastníci tohoto DAKARU byli z přepravy litrovým vozidlem zn. Suzuki Samurai tak zničeni, že se dostavili na technické přejímky téměř „ s křížkem po funuse“ což ještě vylepšil jeden z technických komisařů dotazem zda s tímto vozidlem chtějí dorazit do DAKARU. Jednoznačná Ivošova odpověď: samozřejmě urychlila technickou přejímku. Další zprávy budou vycházet z telefonických informací Karla Lopraise a Bedřicha Sklenovského, kteří jsou vybaveni satelitními telefony a tak budete moci vychutnávat vše, co se v dakarské kuchyni uvaří.

Magazín Racing Life

Jezdci a týmy

 

 
 

 

 

 

Partneři

Návštěvníci
117
Články
2440
Odkazy
39
Počet zobrazených článků
3840273
Dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkem
2792
1951
8228
32042
75031
3485138

Vaše IP: 54.163.39.19
Server : 2018-01-18 14:34:56

Back to Top