08.jpg

Cross country rallye 2014

wvef.org
спасибо ivideosoft.com

Dvě první místa, to je skvělý výsledek posádek Offroadsportu na třetím ročníku závodu MNASZ Gyulai Várfürdő Cup. Mirek Zapletal a Maciek Marton obsadili první místo v kategorii T1.2.3 i v celkovém hodnocení závodu. Tomáš Ouředníček s Pavlem Vaculíkem se umístili v kategorii T1.1.2 na první příčce a v celkovém hodnocení byli na místě sedmém.

Byla velká škoda, že závod nedokončil Zdeněk Pořízek, který musel z pracovních důvodů odjet a nedělní části se nezúčastnil. Rychlé pasáže a slalom v prachu, mezi lány polí a odvodňovacími kanály, to byla trať typická pro maďarské závody. Naše posádky i jejich vozy si s tímto terénem dobře poradili a servis se omezil pouze na rychlou kontrolu a očištění. Neprojevily se žádné technické problémy, i když H3 Evo7 Mirka Zapletala cestovalo po závodech tři měsíce a do domovských dílen se dostalo až dnes. „ Do poslední chvíle jsem nevěděl, jestli se tohoto závodu zúčastním. Ve středu byli mechanici vyzvednout vůz v italských Benátkách a v pátek ráno jsme byli na přejímkách v Gyulai, ležící asi pět kilometrů od rumunských hranic. Jsem rád, že jsme tento dostih stihli. V Maďarsku se mi moc líbí a tentokrát byl závod o to lepší, že se ho účastnily tři vozy z našich dílen. Bylo také velmi příjemné, že jsme mohli prach a únavu spláchnout místní termální vodou a zrelaxovat se. Určitě se zúčastním i příštího ročníku,“ řekl po vyhlášení Mirek Zapletal.

Magazín Racing Life

Jezdci a týmy

Partneři

Návštěvníci
118
Články
2440
Odkazy
39
Počet zobrazených článků
3842114
Dnes