04.jpg

Cross country rallye 2013

wvef.org
спасибо ivideosoft.com

Letošní Silk Way bude pro náš tým trochu jiný. Mirek Zapletal, Maciek Marton a Petr Zábranský jsou již v Moskvě i s H3 Evo. Závodit ale tentokrát nebudou. Vyrážejí na trať dlouhou přes 4000 kilometrů jako podpora pro kazašský tým. V dílnách Offroadsportu zůstalo osamocené BMW X3, které je v přestavbě a jedno H3 Evo vypůjčené od Extreme Racing Teamu. Dva nové H3 a vůz Mirka Zapletala změnily před nedávnem své posádky. Náš závodní speciál vážně zaujal závodníky z Kazachstánu a ti se s ním rozhodli odstartovat na jednom z nejtěžších offroadových podniků. " Bude to trochu jiné, když budu sledovat závod ze zálohy, " řekl Mirek Zapletal. " Ale už jsem to několikrát zažil a myslím že jsme to i dobře zvládli. Se servisním autem jsme jeli na předloňském Dakaru pro polský tým Carolina, který reprezentoval Adam Malysz a Albert Gryszczuk. H3 Evo ukázalo své kvality v loňské sezoně, zvládlo držet krok se světovou špičkou a pomohlo mi vybojovat titul vicemistra světa. Doufám že s ním budou noví uživatelé spokojeni stejně jako jsem byl já."

Pokud budete mít zájem, můžete sledovat boj kazašských posádek na oficiálních stránkách Silk Way Rally. Za tým Mobilex startují s číslem 170 Jurij Sazonov s Arslanem Sakimovem, číslo 171 má posádka Kanat Shgirov a Alexandr Moroz. Off-road Kazakhstan reprezentuje s číslem 154 Andrej Cherednikov a Dimitry Tsyro.

Offroadsport

Magazín Racing Life

Jezdci a týmy

Partneři

Návštěvníci
117
Články
2440
Odkazy
39
Počet zobrazených článků
3839713