08.jpg

Cross country rallye 2011

wvef.org
спасибо ivideosoft.com

V těchto dnech se sjíždějí do Moskvy týmy, které jsou přihlášeny na Silk Way Rally 2011. Rally "Hedvábná stezka" je součástí "Dakar series" a odstartuje v ruské metropoli slavnostní přehlídkou 9. července. Cíl je naplánován na 16.7.2011 v Soči na březích Černého moře.

Pro mnohé týmy znamená Silk Way Rally trénink na další ročník "Dakaru", takže startovní listina je nabitá známými jmény. Ačkoliv se zdá, že Letka Racing Team spí, ve skutečnosti je již Tomáš Tomeček s doprovodnou tatrou 4x4 touto dobou v Moskvě. Silk Way Rally se chystá absolvovat jako asistenční vůz ruského týmu s Mitsubishi Pajerem. Do Tatry usednou k Tomáši Tomečkovi dva ruští mechanici.

Image

Image

Tomáš komentuje situaci v Moskvě : "Zdravím všechny příznivce našeho týmu, jsem momentálně již třetí den Moskvě, v Mitinské oblasti. Přijel jsem doprovodnou Tatrou 4x4, se kterou povezu potřebné týmové zajištění, náhradní dily, nářadí a také dva mechaniky pro tým ATT Racing, který se účastní rally Silk Way s Mitsubishi L 200 s posádkou Melnikov, Nikolajev (startovní číslo 115).

Během těch tří dnů jsme společně naložili Tatru, seznámil jsem se se zbytkem sympatického a pohodového týmu. V pátek nás čekají přejímky.

Image

Image

 

... V neděli odstartoval další ročník Silk Way Rally, které se Tomáš Tomeček účastní jako doprovod ruského týmu ATT. Své působení na rally shrnul takto: "Zodpovídám za doprovodnou Tatru, při opravě soutěžního Mitsubishi pomáhám dle dohody, ale je tu dost ruských mechaniků, takže spíše se motám kolem Tatry. Je zajímavé vidět soutěž z "té druhé" strany. Musím říct, že díky tomu, že nemusím přes noc pracovat a můžu se v klidu vyspat, je to pohoda. Ruský tým je sehraný, přátelský a tolerantní k mé ruštině..."

V průběhu závodu však došlo k problémům se závodním strojem. Včerejší etapa Silk Way Rally byla pro ruský tým ATT smolná. Mitsubishi zůstalo stát v písečném terénu s porouchanou spojkou. V cíli etapy se posádka dozvěděla verdikt pořadatelů, že je z dalšího působení v rally vyloučena z důvodu neprojetí části tratě. Tým se tedy vrací zpět do Moskvy.

LRT.CZ

Magazín Racing Life

Jezdci a týmy

 

 
 

 

 

 

Partneři

Návštěvníci
117
Články
2440
Odkazy
39
Počet zobrazených článků
3839684
Dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkem
1875
1951
7311
31125
75031
3484221

Vaše IP: 54.234.0.2
Server : 2018-01-18 10:33:11

Back to Top