04.jpg

Cross country rallye 2008

wvef.org
спасибо ivideosoft.com
Image Po zaslouženém úspěchu v Maďarsku a Rumunsku na tzv. ,,náhradě Dakaru,, Central Europe Rally 2008 se KM Racing team chystá uspět na nejdelším závodě světa Trans Orientale Rally. KM Racing team jako jediný z ČR se chystá na tento unikátní závod ve složení Josef Macháček a Dušan Randýsek .

Josef si jede napravit reputaci po technicky nezdařené první sérii CER, kde nedojel a Dušan jede dále závodit, protože jeho umístění v CER svědčí o tom, že je připraven se poprat s11-ti tisíci km mezi St. Petrohradem a Pekingem.

Jde o výjimečný závod napříč Ruskem, Kazachstánem a Čínou. Výjimečný hlavně v délce, naročnosti, navigaci a nutnosti takřka každodenně improvizovat. Průměrná denní dávka je 650 km, na velmi tvrdém podloží a kamení. I diky zrušení letošního závodu Lisboa - Dakar 2008 bude tento rok na startu v Pekingu většina zvučných jmen všech kategorii. Mezi kaminony Stacey na MAN, Schlesser mezi auty a Katriňák nebo Ulevaseter v katergorii Motocykl.

Vyzpovídali jsme Dušana Randýska, který tvrdí, že bohužel pěkná příroda není to, co by mohlo motorkáře na tomto závodě zajímat. Přesto, že se musí síly rozvrhnout a vteřiny na rychlostních zkouškách nehrají roli, není na nic jiného čas. Jediná nepozornost, pád ve velké rychlosti v tomto terénu znamená konec. Přesto to bude výborná příležitost navštívit tyto země.

Cesta snů - závodníci zažijí bílé noci v St. Petrohradu, pláně na Uralu, potom budou projíždět překrásnou Kazašskou stepí před vstupem do Čínské lidové republiky a poté dorazí do Pekingu a to několik týdnů před Olympijskými hrami.

Stanislava Študentová, Cerbiatto TV, s.r.o.

Zapalovače Zippo

Světlo modeluje

Hlavním partnerem portálu Dakar.cz je obchodní dům Hocker.cz

Kuchyňské dozy

Kuchyňská svítidla Cucina...

Zippo zapalovače klasika on-line Karnevalové kostýmy a masky pro karneval | Karnevalové kostýmy a masky

Magazín Racing Life

Jezdci a týmy

 

 
 

 

 

 

Partneři

Návštěvníci
117
Články
2440
Odkazy
39
Počet zobrazených článků
3837946
Dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkem
1404
2007
3411
27225
75031
3480321

Vaše IP: 54.83.81.52
Server : 2018-01-16 22:17:21

Back to Top