Cross country rallye 2005

wvef.org
спасибо ivideosoft.com

Celý článekDakar.cz / 9.11. 2005 - Prolog závodu se konal na rovinaté písčité stavební ploše v oblasti velkého obchodního centra 5 km za Dubajem směrem na Abhu Dabi. Start prologu byl stanoven na odpolední 16 hodinu. Trať byla jenom rovinatá a točila se kolem sloupů vysokého napětí . Motorky a čtyřkolky startovali v 30 s. intervalu od nejvyšších startovních čísel. Od prvních závodníků bylo jasné že všichni pojedou prolog v jízdní pohodě, tak aby si ozkoušeli své stroje a zahájili závod bez sebemenších komplikací .

David odstartoval 23. Od počátku byla jeho jízda velmi plynulá a vyrovnaná. Celkově se umístnil na velmi dobrém třináctém místě a pouhých sedm vteřinu za vítězným Markem Comou.

Fotogalerie DAKAR 2005 / Rozcestník

Celkové Výsledky: Moto: 1. Mark Coma KTM 660 1:51 2. Cyril Despres KTM 660 1:52 3. Jordi Duran Codina KTM 660 1: 52 min …. 13. David Pabiska KTM 660 1: 58 min. Auto: auto 1.Stephane Peterhansel Mitsubishi Evo Truck: 1 Chagin Kamaz 4911

První etapa začíná v Abu Dhabi a vede do pouštního bivaku Moreb. Etapa bude náročná ranním přejezdem z Dubaje do Abu Dhabi v délce 150 km a délkou 411 km s 50 km přejezdu a jednou rychlostní zkouškou v délce 285km a další spojovací přejezd v délce 75 km. Hnojna Petr, Dakar.cz